Kā apbraukt sastrēgumu Biķernieku ielas galā pie apvedceļa


Kad ar automobili brauc ārā no Rīgas pa Biķernieku ielu, ielas galā pie apvedceļa mēdz būt sastrēgums. Ja jāgriež pa kreisi, uz Brīvības gatves (Vidzemes šosejas) pusi, tad bezcerīgi, jo tai pusē visu aizsprosto Juglas upes. (Perspektīvē iecerēts gājēju un riteņbraucēju tiltiņš pie Mašēnu ezera, bet automobiļiem tas nelīdzēs, savukārt riteņbraucējiem arī tagad sastrēguma nav.)

Bet, ja vajag pa labi, uz Augusta Deglava ielas (Lubānas šosejas) pusi? Nesen tieši tā gadījās. Nezināju, vai var apbraukt, tāpēc izstāvēju pusstundu. Taču tagad lieldienu brīvdienās izbraukāju ar riteni to vietu un nu zinu atbildi: pirms Mazās Juglas tilta var griezt nost. Gūgles karšu ielas skatā pagrieziena vieta izskatās tā (šobrīd dzīvē aiz pagrieziena vēl ir “30” ātruma ierobežojuma zīme):

“Jāņa sētas” kartē tas izskatās tā:

Melns — iecerētais ceļš, sarkans — sastrēgums, zaļš — apbraucamais ceļš, raustīts gaiši zaļš — cits, sliktāka seguma apbraucamais ceļš.

Kartes turpinājums tāds:

Iziet laukā Līčos un tālāk pa Lubānas šoseju. Nezinu, kā tur ar sastrēgumiem pie apvedceļa, bet, ja Biķernieku ielas gals būtu ciet un vajadzētu pa apvedceļu vismaz līdz Lubānas šosejai, apbrauktu, kā nule aprakstīts.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: