Nodokļu reforma


Vienīgā kārtīgā nodokļu reforma ir samazināt nodokļus un reizē valsts izdevumus. Jo cilvēka dabas likums vienkāršs: jo vairāk valsts atņem, jo mazāk jēgas strādāt; jo vairāk valsts iedod, jo mazāk jēgas strādāt. Protams, no tādas nodokļu reformas ir arī zaudētāji: visādu pasugu sociālisti, kam māksla pārvaldīt valsti ir atņemt naudu citiem cilvēkiem un tad atņemto dalīt, pārdalīt un tērēt pēc sava ieskata. Kam aplam tīk tēlot labdari ar citu cilvēku naudu. Kas, lai paliktu pie varas, veido atkarības sabiedrību un ieaudzina pilsoņos bezpalīdzību: mēs jums labumus, jūs mums balsis.

Advertisements
Publicēts Uncategorized. Birkas: . 2 Comments »

2 Atbildes to “Nodokļu reforma”

  1. Andris G Says:

    Jā, kā arī vienkāršot nodokļu aprēķina un maksāšanas kārtību. Lai labāk ir daži lieli un vienkārši aprēķināmi nodokļi, nekā daudz mazu, grūti un dārgi administrējamu.

  2. Skolnieciņš Says:

    Sveiki! Čau! Skolnieciņš grib parunāt par prestižu un vietu sabiedrībā, kā arī par uzņēmēju samaksātajiem nodokļiem. Nu, vajag maksāt nodokļus mūsu jaukajai Latvijai, bet tas ir dārgi, tāpēc pa vienai-divām gotiņām laukos vairs omītes netur. Kurp ejam? Uz Laiputriju ejam? Cik naski uz Leiputriju ejam??? 90-tie gadi bija ēnu ekonomijas “orģiju laiks”. Tik es nevaru saprast, kālab par LPSR un citu PSRS republiku stāžiem maksāja tik maz. Vai tad mūsu ” dziesmotās revolūcijas latvieši” LPSR laikos bija sliņki un pēdējie tūļas??? Neticu! Nevaru valdībai piedod likumu par 1996.-1999. g. pensiju nodokļu iemaksām. Daži vecie VIP komunisti, kas kļuva par uzņēmējiem un cilvēkus nicināja vairāk kā LPSR laikos, viņi nemaksāja par darbiniekiem nodokļus, bet par sevi iemaksāja lielas summas. Vai tas ir godīgi? Labu veselību vēlot, Jūsu labsirdīgais Skolnieciņš ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 😦 ®Skolnieciņš [Esmu īsts latvju skolēns!] Skolnieciņš™


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: