Septembŗa statistika: nelegālās imigrācijas vilnis paplacis līdz 800 tūkstošiem gadā


Pēc ANO bēgļu komisāriāta ziņām, septembrī  Eiropā pa Vidusjūŗu ieradušies 20 tūkstoši nelegālu imigrantu, kas ir mazliet mazāk par 22…26tk līmenī, kāds turējās maijā—augustā. Tas ir jūtami mazāk par pērnā septembŗa 164 tūkstošiem, tāpēc imigrācijas vilnis saplacis līdz 800 (ja precīzāk, 798) tūkstošiem pēdējā gada laikā:

migranti-2016-septembris

Sīkākā dalījumā Grieķijā iebr[a]ukušo skaits palicis 3 tūkstošu līmenī kā augustā. Labākai apjēgšanai: intensitāte tāda, it kā Latvijā ieplūstu 400…500 nelegālu imigrantu mēnesī. Tiesa, minētie 3 tūkstoši ir daudz mazāk nekā 147 tūkstoši pērn septembrī, un šī atšķirība kārtējo reizi rāda, ka imigranti nebēg uz Eiropu no kaŗiem un vajāšanām — jo vai tad Sīrijā šobrīd 48 reižu (147123/3080) mierīgāka dzīve nekā pērn ap šo laiku? Vai tad Grieķijā kļuvis 48 reižu grūtāk iekļūt? Nē, Maķedonija kopš pavasaŗa tur slēgtu robežpārkāpējiem robežu ar Grieķiju un sargā eiropiešu tautas.

Robeža tiek turēta vaļā Italijā, kur septembrī ievesti 17 tūkstoši nelegālu imigrantu, piecreiz vairāk nekā Grieķijā. Tas gan ir mazāk nekā 20…24 tūkstoši, kas turējās maijā—augustā, taču vairāk nekā 16 tūkstoši pērn, un jau šobrīd oktobrī Italijā ievests jūtami vairāk nelegālu imigrantu nekā visā 2015.gada oktobrī.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: