Augusta statistika: nelegālās imigrācijas vilnis paslīdējis zem miljona gadā


Jā, bija vērts gaidīt. Vēl aizvakar ieskatījos ANO bēgļu komisāriāta ziņās par nelegālu imigrantu iebr[a]ukšanu Eiropā pa Vidusjūŗu, un, re, šodien, divas dienas vēlāk, augusta skaitļiem vēl tūkstotis piemests klāt.

Tātad — augustā Eiropā pa Vidusjūŗu ieradušies 25,6tk nelegālu imigrantu, paliekot 22…26tk līmenī, kas turējies kopš maija. Tas ir jūtami mazāk par pērnā augusta 131tk, tāpēc imigrācijas vilnis saplacis zem miljona — 941tk pēdējā gada laikā:

migranti-2016-augusts

Sīkākā dalījumā Grieķijā iebr[a]ukušo skaits palēcies 1,8 reizes: no 1,9tk jūlijā līdz 3,4tk augustā — gluži kā Latvijā jūlijā būtu iekļuvuši 270 nelegāli imigranti un augustā vēl 500! Tiesa, tas ir daudz mazāk nekā dubults pieaugums līdz 108tk pērn augustā, un šī atšķirība kārtējo reizi rāda, ka imigranti nebēg uz Eiropu no kaŗiem un vajāšanām — jo vai tad Sīrijā šobrīd 30 reižu (107843/3447) mierīgāka dzīve nekā pērn ap šo laiku? Vai tad Grieķijā kļuvis 30 reižu grūtāk iekļūt? Nē, Maķedonija kopš pavasaŗa tur slēgtu robežpārkāpējiem robežu ar Grieķiju un sargā eiropiešu tautas.

Robeža tiek turēta vaļā Italijā, kur augustā ievests 21tk nelegālu imigrantu, sešreiz vairāk nekā Grieķijā. Migrantu plūsma uz Italiju palikusi 20…24tk līmenī, kāds turas kopš maija un kāds turējās arī 2015.gada maijā—augustā.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: