Jūnija statistika: nelegālās imigrācijas vilnis turas augstu


Pēc ANO bēgļu komisāriāta ziņām, jūnijā Eiropā pa Vidusjūŗu ieradušies 24tk nelegālu imigrantu, kas ir vairāk nekā 22tk maijā, taču mazāk nekā 55tk pērn jūnijā. Iznākumā imigrācijas vilnis paplacis, tak joprojām ir tuvu virsotnēm — 1,1mln pēdējā gada laikā:

Migranti 2016.jūnijs

Sīkākā dalījumā Grieķijā iebr[a]ukušo skaits turējies samērā zems — 1,7tk maijā, 1,6tk jūnijā, jo Maķedonija tur slēgtu robežpārkāpējiem robežu ar Grieķiju un sargā eiropiešu tautas. Pērn jūnijā Grieķijā ieradās 31tk iebr[a]ucēju, un šī atšķirība kārtējo reizi rāda, ka imigranti nebēg uz Eiropu no kaŗiem un vajāšanām — jo vai tad Sīrijā šobrīd 20 reižu (31318/1554) mierīgāka dzīve nekā pērn ap šo laiku? Vai tad Grieķijā kļuvis 20 reižu grūtāk iekļūt?

Savukārt Italijā ieradušos skaits audzis no 19,9tk līdz 22,4tk un ir aptuveni pagājušā gada līmenī (22,9tk). Un arī te zīmīgi skaitļi. Visvairāk nelegālu imigrantu šogad no Nigērijas (17%), Eritrejas (13%) un Gambijas (8%). Visas tūkstošiem kilometru no Italijas, visām daudz tuvāk citas drošas zemes, turklāt samērā ar iedzīvotāju skaitu (Nigērijā 182mln, Eritrejā 6,5mln, Gambija gluži kā Latvija ar 2mln) augstākā ieceļošanas intensitāte no Gambijas. Kad pēdējo reizi dzirdēts ziņās par kaŗiem un vajāšanām Gambijā? Jo imigrācijas intensitāte divreiz augstāka nekā no Eritrejas un >40 reižu augstāka nekā no Nigērijas!

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: