Kāpēc tausta augsni Latvijas pārkrievošanai


Nesen parādījās ziņas, ka pašlaik augstu amatpersonu līmenī tiekot gatavota augsne Latvijas pārkrievošanai: pilsonības dāļāšanai, vēlēšanu tiesībām nepilsoņiem, mazākai latviešu valodas lietošanai — kas nu izdosies. Oficiālais iegansts: Latvijas Republikas simt gadu svinēšana. Līdzīgi kā attiecībā uz trešās pasaules imigrantu iepludināšanu ļaundarību cenšas maskēt ar emocionālu cilvēku žēlināšanu: būsim dāsni, būsim devīgi, ļausim arī citiem svinēt. Jā, ļoti simboliski — svinēt latviešu valsts dibināšanu un varas ņemšanu latviešu rokās, to atņemot latviešiem. Parakos internetos un atradu skaitļus, kas, manuprāt, izskaidro, kāpēc sākts taustīt augsni Latvijas pārkrievošanai, īpaši pilsonības dāļāšanai.

Trīs vārdos: Latvijas pārkrievotājiem neiet.

Natūrālizācija kopš 2006.gada rudens teju izčākstējusi; visi, kas bijuši gatavi Latvijas pilsonības labad mazā pirkstiņa pakustināt, >20 gadu laikā pilsonību ieguvuši:

Natūrālizācija

Un ceturtdaļmiljons nav vēlējies ij ne mazā pirkstiņa kustināt. Iznākumā noticis iepriekš neiedomājamais: latviešu īpatsvars pilsoņos aug!

Latviešu īpatsvars pilsoņos

Jā, runa par promilēm, ne procentiem, taču uzņemšana pilsonībā vairs nesedz to, ka dēmografijas mačā uzvar latvieši. Tad vēl Krievijas iebrukums Ukrainā, kā dēļ 2014.gada Saeimas vēlēšanās no “Saskaņas” atkrita 50tk vēlētāju jeb 5,5% balsu un 7 vietas Saeimā. Lai glābtu stāvokli, nu izskatās iedarbinātas gan augstas amatpersonas, gan “ekspertu” grupas — varbūt izdosies, varbūt līberāļu propaganda darījusi latviešiem savu tautību un valsti gana vienaldzīgu.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: