Aprīļa statistika: nelegālās imigrācijas vilnis par kripatu samazinājies


Pēc ANO bēgļu komisāriāta ziņām, aprīlī Eiropā pa Vidusjūŗu nelegāli ieradušies 13tk nelegālu imigrantu, kas ir mazāk nekā 30tk pērn aprīlī. Iznākumā imigrācijas vilnis pirmo reizi kopš 2014.gada par kripatu paplacis, tak joprojām ir otrs augstākais apskatītā periodā — 1,145mln pēdējā gada laikā:

Migranti 2016.aprīlis

Kritums ir kārtējais piemērs, ka migrāciju var samērā viegli ietekmēt ar polītiskiem lēmumiem un ka žogi darbojas. Proti, Maķedonija slēgusi robežpārkāpējiem robežu ar Grieķiju un ar to pārcirtusi migrantu Balkānu ceļu. Redzot, ka tālāk netiks, migranti arī Grieķijā vairs tā nelaužas. Kas to būtu domājis — mazā Maķedonija (iedzīvotāju skaits tuvs Latvijai) eiropiešu tautu nosargāšanai izdarījusi vairāk nekā visvarenā, vienotā Eiropas Savienība. Bet jā — mēs būsim lieli tik, cik mūsu griba.

Signāls ir pozitīvs, taču, lai varētu runāt par tendenci, signālam vajag apstiprinājuma — vēl viena mēneša datus. Otrkārt, Grieķija nav vienīgā frontes līnija — ir vēl Italija, un jāskatās, kā tuvākā laikā notikumi attīstīsies tur. Martā—aprīlī Italijā pa Vidusjūŗu nelegāli ieradušies 9…10tk imigrantu mēnesī. Treškārt un galvenokārt, nav pazīmju, ka ES būtu atmetusi migrantu sūknēšanas polītiku. Atsevišķas valstis ir pret to, citās elite svārstās savas tautas spiediena ietekmē, tomēr kopumā etnopolītika arvien vērsta uz Eiropas kolonizēšanu ar trešās pasaules imigrantiem.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: