Laimīgie stundas neskaita


Šovakar bija iecerēts paņemt piecgadnieku no bērnudārza un doties mājās, pa ceļam iegriežoties pie kurpnieka. Nekur nebija jāsteidzas, tāpēc ieplānoju dāsnas 20′ apģērbties (noģērbties gan pietiek ar 5′), vēl 15′ ceļā un 5′ pie kurpnieka, kopā 40′.

Ģērbšanās laikā piecgadnieks izdomāja, ka grib ābola. Paņēma, nomazgāja un ēda. Labi, ka paralēli varēja viņu saģērbt. Izņemot ķiveri, kas traucētu apakšžokļa kustināt. Tomēr vēl bija mazliet jāpagaida, līdz ābols galā. Izmeta ābola un teica, ka grib skatīties, kā draugs dambreti spēlē. Drauga mamma ar bija atnākusi, un mēs varējām vērot, kā draugs spēlē un manējais ir līdzjutējs. Izspēlēja, tad bija jāpagaida, līdz draugs saģērbsies. Tad bija jāpavada draugs līdz autobusa pieturai. Tad jāsagaida autobuss. Tad jāsacenšas ar autobusu, kas nebrauca vis uz mūsu mājām.

Braukšana pakaļ autobusam turpinājās, arī kad tas bija mūs bezcerīgi uzvarējis un vairs nebija redzams. Visus piedāvājumus braukt mājās noraidīja. Sāka mākt aizdomas, ka piecgadnieks grib aizbraukt uz drauga mammas darbavietu. Kad tai tuvojāmies, piedāvāju nobraukt tai gaŗām un tad doties mājās. Noraidīja. Hmm, apvaicājos, kurp tad viņš iecerējis. Uz veikalu. Ņerr, būtu uzreiz pateicis, būtu jau uz kādu aizbraukuši. Un ko veikalā? Pačukstēšot pie veikala. Aizbraucām, pieslēdzām riteņus, iečukstēja: “Sieriņu.” Sieriņu? Sieriņu mēs būtu varējuši nopirkt, nedzenoties tik tālu, cik bijām aizdzinušies. Labi, palaidu pie sieriņu plauktiem. Paņēma vienu, par 0,15Ls. Izstāvējām darbdienas beigu rindu pie kases. Braucot mājās, gribēja nobraukt gar drauga mammas darbavietu. Pārbraucām 1h50′(=110′) pēc manas ierašanās bērnudārzā. Kurpnieks palika citai dienai.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: