Bet vietējie arī izvaro


Lieliskais Džeimss Delingpols jau apkopojis piecus labākos imigrantu Jaunā gada attaisnojumus, ko spējuši izdomāt līberāļi. Bet kā ir Latvijā? Spriežot pēc lasītā, latviešu līberāļi parasti publiski atsaukušies ne tūlīt, kad atklātībā izlauzās ziņas par musulmaņu imigrantu masveida noziegumiem (4.—5.janvārī), bet pēc īsākas vai gaŗākas klusuma pauzes ņemšanas (ir tādi, kam tā vēl nav beigusies). Un visai bieži reakcija, vispārinot un vienkāršojot,  ir: “Bet vietējie arī izvaro.” Vēstījums parādās dažādās variācijās.

Piemēram, “Kas Jauns”:

Vietējie-izvaro-e28094-kas-jauns

LSM, Latvijas radio:

Vietējie-izvaro-e28094-geikina

Čivinātāji:

Vietējie-izvaro-e28094-c48divina1

Būtu smieklīgi, ja nebūtu pretīgi, nožēlojami un bīstami.

Vai tiešām starp līberāļiem nav neviena godprātīga, racionāla, loģiska, kritiski domājoša cilvēka, kas varētu savējiem paskaidrot, ka arguments ir pilnīgs bleķis?

Pirmkārt, tas ir kā krievu laika armeņu radio anekdotē:

Zvans armeņu radio:

— Labdien, te no Amerikas. Sakiet, lūdzu, kuŗa ir stulbākā pasaules tauta?

Pēc ilgākas pauzes seko atbilde:

— Bet pie jums nēģeŗus linčo!

Otrkārt, Jaungadu svinēja visā Eiropā (un arī Latvijā), bet nez kāpēc ziņo tikai par musulmaņu imigrantu masveida noziegumiem. Vai arī — pērn 4.augustā un 22.septembrī Rīgas centrā notika sanāksmes pret nelegālu imigrantu ievešanu, kuŗās dalībnieku skaits bija samērojams ar Jaungada svinētāju skaitu pie Ķelnes katedrāles un noskaņojums nebūt nebija laisks un atslābināts, bet drīzāk satraukts. Un ko — vai notika 300 seksuālu uzbrukumu sievietēm, vai vēl 350 cilvēku tika aplaupīti, piekauti, apdedzināti? Attopieties!

Treškārt, sveštautiešu noziedzības līmenis ir daudz augstāks nekā pamattautas, jo iebraucēji, nebūdami savās mājās, ir agresīvāki pret visu sev svešo un, ja ir pietiekamā skaitā, pāriet no piemērošanās pamattautai uz tās pakļaušanu. Līmeņu starpība tāda, ka vieglāk to mērīt ne procentos, bet reizēs, un izvarošanu ziņā atšķirība parasti vēl lielāka nekā vispār noziedzības.

Tā kā visplašākās imigrantu Jaunā gada svinības notika Vācijā, aplūkosim šīs valsts statistiku. Polītkorekti slēpjot patiesību, oficiālā statistika pieejama tikai pēc Vācijas pilsonības pazīmes. Jaunākie dati ir par 2013.gadu: starp notiesātiem ārzemnieki bijuši 24,5%, bet par seksuālu piespiešanu un izvarošanu — 30,3%. Apskatāmies iedzīvotāju sastāvu: 2013.gada sākumā ārzemnieki bija 8,25% iedzīvotāju, gada vidū 8,46%, gada beigās 8,69%. Izmantojot gada vidus skaitli, var aplēst, ka ārzemnieku noziedzības līmenis seksuālas piespiešanas un izvarošanu ziņā 4,7 reizes augstāks nekā Vācijas pilsoņu. Ievērojot, ka Vācijas pilsoņi ir kā vācieši, tā sveštautieši, var droši pieņemt, ka imigrantu un vāciešu līmeņa starpība ir vismaz 5 reizes.

Tagad, mīļie kolēģi vecāki, sakiet, ar kādu puisi labāk jūsu meitai satikties:

 1. tādu, kam niecīga varbūtība, ka viņš izvaros jūsu meitu;
 2. tādu, kam izvarošanas varbūtība gan mazāka par 1/2 (“vairākums nav noziedznieki” arguments ir acīmredzama patiesība gandrīz jebkur ārpus cietuma, tomēr starp 30% un 0,3% noziedzības līmeni ir simtkārtīga starpība; tāpat Latvijas pārkrievošana ar kolonistiem, kuŗu vairākums nebija un nav noziedznieki sodu likuma izpratnē, gandrīz iznīcināja latviešu tautu un joprojām apdraud mūs), taču piecreiz lielāka nekā pirmajam.

Vai krūts vēzis. Vīrieši arī ar to slimo, bet vai tāpēc vīriešu krūts vēzis ir tikpat ass drauds sabiedrības veselībai, cik sieviešu krūts vēzis?

Bet labi, ko es te izliekos, it kā līberāļi tiektos pēc patiesības un sieviešu tiesībām? Ir taču skaidrs, ka tiecas pēc savu pīlīšu pūšanas, un, ja fakti tai neatbilst, jo ļaunāk faktiem. Tāpat eksperimentāli pierādīts, ka līberālisma un islāma konfliktos līberāļi pakļaujas un pamet sievietes islāma varā. Ķelnes galvenā velkamiste uzreiz pēc imigrantu Jaunā gada paziņoja, ka sievietēm jāprotas ievērot noteikts uzvedības kodeks.

Advertisements

12 Atbildes to “Bet vietējie arī izvaro”

 1. RedStar7 Says:

  Tā sauktajiem liberāļiem, kuri diez ko liberāli nemaz nav, vienkārši nav tādu “savējo”. Viņiem ir reliģioza pārliecība, kura nemainīsies pat ja Didzis Melbiksis un Sandra Veinberga sāktu iestāties pret bēgļiem. Varbūt vienīgi, ja paši vai kāds tuvinieks tieši ciestu no migrantiem, bet arī tā nav garantija.

 2. Zirgs Says:

  Es pats uzskatu sevi par liberāli kuram nepatīk gan nacionālisms (it īpaši radikālais latviešu nacionālisms kura lielākie atbalstītāji sludina ka geji vai cilvēki ar ne pietiekami baltu ādas krāsu nevar būt pilnvērtīgi latvieši un tamlīdzīgas lietas), gan kristietība gan arī islāms tāpēc ka visas tās reliģijas ir tumsonīgas un tām nav vietas 21. gadsimtā.

  Es arī nejūtu nekādu ‘white guilt” tāpēc ka mani senči nevienu nav kolonizējuši un nav nekādus vergus turējuši.

  Ko nu? Grūti man piekarināt tipiskā “liberāļa” birku.

  • Latvis Says:

   Varbūt neesat tipiskais līberālis, taču esat cilvēks, kuŗš savai tautai kaitīgs. Iemesls – noliedzat nacionālismu. Tik mazai tautai kā mums, tas ir vienīgais instruments, kā nepazust no pasaules kartes.

   Tā arī neprecizējāt, kāds tad īsti ir Jūsu līberālais viedoklis imigrantu jautājumā.

   • Erkils Says:

    Tikai bezcerīgs tumsonis var cerēt, ka pēc xx gadiem latvieši pastāvēs kā atsevišķa tauta. Nepastāvēs, izbeigsies. Būs teritorija Latvija, bet ar dažādu nacionālo sastāvu, arī valoda ar laiku izdzisīs. Tāpēc nacionālisma idejas ir bezjēdzīga laika tērēšana. Tas, kurš to noliedz, melo pats sev…

    • laika vecis Says:

     Erkil, tu alternatīvi apdāvinātais, tava loģika neizbēgami ved pie secinājuma, ka dzīvošana vispār ir lieka laika tērēšana, jo visi taču nomirsim.

   • Zirgs Says:

    Mans viedoklis ir tāds ka šis jautājums jārisina visai ES kopīgi.
    Vajag kārtīgi sargāt ārējo robežu un atfiltrēt īstus bēgļus no ekonomiskajiem migrantiem. Diemžēl dēļ lielā migrantu apjoma ar to pašlaik ir grūtības.

    Ekonomiskie nelegālie migranti ir jāsūta ratā lai nediskriminētu tos kas grib imigrēt legāli.
    Īsti bēgļi ES valstīm, protams, ir jāuzņem. Un bēgļu kvotas ir diezgan sakarīgs risinājums kā ar viņiem tikt galā.
    Kas attiecas uz bēgļiem/imigrantiem izvarotājiem – pret tiem jāattiecas tieši tāpat kā pret jebkuru citu noziedznieku – jātiesā un jāmet cietumā.

    Tas ka es neesmu kādas polit ideoloģijas piekritējs nenozīmē ka tai ideoloģijai nav tiesības pastāvēt. Es tikai teicu ka man nav pieņemami daudzu latviešu nacionālistu uzskati jo tie ir naidu kurinoši un rasistiski. Arī gejs vai kāds kam ir melna ādas krāsa ir tiesīgs sevi uzskatīt par latvieti.

 3. SavadiGan Says:

  Kad vietejie bara metusies virsu sievietem? Nekad tads nav bijis.Protams jebkura valsti pamatiedzivotaju visu ir ari noziedznieki,tacu ne jau sadi ka tie apdauzitie ar viduslaiku intelektu baros ,nesoditi var rikoties ka vewlas,ka ari vinus vel likums aizstav! vinus jasuta atpakal uz faterlandi ,lai cinas par savu valsti nevis parazite citas valstis ,sanemot pabalstus nemacoties,nestradajot!!! Plauks nacisms noteikti ja valdiba nepienems noteiktus lemumus un nenems vera iedzivotaju PRET beglu pienemsanu! Ta ir cita mentalitate,zems attiestibas limenis,cita ticiba un daudzu citi faktori.

 4. īpašumtiesības Says:

  kļūda. jūsu meita satiksies,ar ko gribēs satikties

 5. Erkils Says:

  Normāli, autors atsaldējis smadzenes… 😀 Salīdzina Jaunā gada sagaidīšanu (1milj. iedzīvotāju) Ķelnē (ar tūkstošiem tautas) ar kaut knapu mītiņu uz pāris simtiem, kam ir mērķis. Un, protams, ka ja mītiņā gaišā dienas laikā nav seksuāla rakstura vardarbības, tātad Latvijā izvarošana ir “minimāli” iespēja. Ģeniāla loģika! 😀
  Pēc tam autors galīgi sapinas meistārībā sākot stāstīt, ka ir īpaši “jāmēra” pēc skaita (cipariņi tak jāiegroza pa labu savai ticībai…), ka svešie ir agresīvi, jo viss ir svešs (un ignorē pretējo efektu, ko ļoti skaisti redzam mūsu sabiedrībā tagad – viss svešais tiek uztverts ar naidu, pirms tas ir pat ieradies :D) utt.

  • Mr. V Says:

   Vecrīgā tautas masas, kad svin, arī regulāri masveidā uzmācas? Vai uz 18. novembra salūtu krastmalā… tur tak arī cilvēku pilns.

 6. sarkanakmens Says:

  Te jau problēma nav imigrantos, bet policijas darbā. Krimināllikumā ir aizliegta grupas sodīšana un tam ir dziļa jēga. Noziegumu neveic kaut kādi reliģijas pārstāvji vai sociālās grupas pārstāvji. Noziegumus veic konkrēti cilvēki ar vārdiem, uzvārdiem un tikai un vienīgi tiem cilvēkiem ir jāsaņemsods. Pārējais ir spekulācijas, politika un lēts populisms. Nedrīks taču sodīt pilnīgi visus kristiešu, ja viens no tiem, piemēram, ir kādu izvarojis. 😀

 7. zakat14 Says:

  Vai tiešām drīkst sodīt VIENĪGI cilvēkus ar vārdiem un uzvārdiem? Tad jau
  praktiski visi teroristi (bez dokumentiem) izietu sveikā. Kāmēr noziedznieki
  nav identificēti, tiek ierosināta krimināllieta par nozieguma faktu. Tiklīdz
  noziedznieki ir notverti, viņi tiek tiesāti un saņem atbilstošu sodu – ar vārdiem
  un uzvārdiem, vai bez tiem. Nozieguma izdarīšana grupā ir vainu pastiprinošs
  apstāklis.


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: