Trīs lietas — labas lietas: 2015.gads pašam


Gada beigas tik tuvas, ka domas pašas velk uz pārdomām par pagājušo un pirksti niez pēc gada pārskata. Labi, sākšu ar sevi. Šoreiz diezgan viegli noteikt svarīgākos notikumus — un, par laimi, tie visi bijuši labi.

1. Meitas piedzimšana.

Protams, jaunas rūpes, tak prieka un gandarījuma vairāk. Un nākotne pieder tiem, kas tajā ierodas. Tagad jau astoņi mēneši, un ir labi. Vislielākais paldies, protams, sievai.

2. Pārvēlēšana Centrālajā vēlēšanu komisijā.

Centrālā vēlēšanu komisija. Kristīnes Bērziņas foto

Centrālā vēlēšanu komisija. Kristīnes Bērziņas foto

Par šo jāteic trīskāršs paldies. Pirmkārt, paldies Nācionālās apvienības Saeimas frakcijai par izvirzīšanu darbam CVK. Otrkārt, paldies Saeimai par ievēlēšanu CVK. Treškārt, paldies CVK kolēģiem par ievēlēšanu komisijas sekretāra amatā. Cenšos, lai Latvijā vēlēšanas būtu tīras un ērtas.

3. Kļūšana par autobraucēju.

COpTXOHU8AAjPBP[1]

Vajadzība, kas piespieda, bija tapšana par trīs bērnu ģimeni. Mācījos Drošas braukšanas skolā. Dārgi, bet labi. Mācoties teoriju, ar gandarījumu konstatēju, ka prāta asums vismaz tāds pats kā 20 gados. Braukšana bija grūtāka, īpaši locekļu kustināšana, un attiecībā uz mani bija taisnība teicienam: “Cik gadu, tik nodarbību vajag.” Sīvā cīņā ar meitu eksāmenu noliku (ar pirmo reizi) pirms viņas nākšanas saulē. Automobili izraudzījos pēc aprunāšanās ar vairākiem pazīstamiem trīs bērnu tēviem, bet pagāja laiks, līdz tāda dabūju. Ar tādu bagāžnieku, kur jākāpj iekšā, lai ieliktu mantas dziļumā. Lielākā īpatnība: degviela ir saspiesta dabasgāze (CNG). Braukt patīk, un automobilis sniedz brīvību.

Ir bijis labi, un esmu pateicīgs par to. Lai citu gadu tā.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: