2015.g. mēnešu pirmie teikumi


Decembris klāt — tātad gadumija nāk. Īstais brīdis apkopot, kā pa gadu bijis. Un viena lieta, ko emuārists var darīt, ir — viegli pablenzt nabā un apkopot katra mēneša pirmā ieraksta pirmos teikumus. Var redzēt gan gada aktuālitātes, gan emuārista rakstīšanas jomas un veidu. Iesaku ikvienam, kuŗš no sevis kauč reizi mēnesī izspiedis kādas rindiņas, šādi paraudzīties uz sevi no malas. Man šogad bijis tā:

Janvāris Rakstīju, ka nesen biju iegriezies “Ascendum”, un nu var atklāt, kāpēc.
Februāris Sešgadnieks šovakar atnesa papīra lapu, kur bija sarakstījis divu jautājumu testu par to, kas kuŗā vietā ir un kā nav (katram jautājumam pareiza tik viena atbilde).
Marts Neticami, bet — neviena ieraksta.
Aprīlis Vecākais (6⅔) jau divu gadu vecumā pazina automobiļu markas, jaunākajam arī tagad četros neinteresē.
Maijs Atceros, arī man tādā vecumā un vēlāk bija posmi, kad tu uzsvērti, padziļināti un aizrautīgi interesējies par kādu pašauru jomu, piemēram, SPRS naftas un gāzes baseiniem.
Jūnijs Purvciems, 14.05.2015.
Jūlijs Centrālā statistikas pārvalde priekš kāda laika publicējusi 2014.gada dēmografijas procesu rādītājus, arī tautību griezumā.
Augusts Izmantoju silto laiku, lai aizbrauktu no Lilastes līdz Juglai.
Septembris Skolā pateica, ka pirmklasniekam nepieciešama tukša liela konfekšu kārba, lai tur varētu sabērt smiltis un mācīties formu zīmēšanu.
Oktobris Iepriekšējā ierakstā minēju:

Netikumība gan ir un paliek netikumība: atņemt naudu pilsoņiem, kas lielum lielā vairumā ir pret imigrantu ievešanu, lai ievestu imigrantus un bagātinātos paši.

Novembris Rīgas apriņķa portāls “Apriņķis.lv” iespiedis īsu interviju ar mani par imigrāciju un noziedzību, īpaši saistībā ar masu izvarošanu Roteremā, par ko var sīkāk izlasīt tulkotā rakstā intervijas pielikumā.
Decembris Pirmklasnieks aizmirsis skolā vienas savas bikses.

Tā arī bijis. Bērnkopība, dzimtās pilsētas un tās apkaimes iepazīšana, imigrantu iebrukums Eiropā, lasīšana, iedzīvotāju statistika.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: