“Vienotības” sveštautiešu ievešanas un atkarības propaganda


Noskatījos “Vienotības” sveštautiešu ievešanas propagandas video. Kļuva šķērmi. Tikpat šķērmi, cik lasot krievu laika rakstus par tautu draudzību un brālīgo palīdzību ar speciālistiem padomju Latvijai. Un otra sakritība: latviešu tautas nīcināšanā “Vienotība” izmanto to pašu paņēmienu, ko Kremļa ietekmes aģenti — iznīcināt latviešu pašapziņu un noniecināt Latvijas valsti. Priekš gadiem sešiem aprakstīju, kā pazīt Kremļa ietekmes aģentu:

Pirmkārt, iznīcināma latviešu pašapziņa un noniecināma Latvijas Republika. Jāiegalvo, ka latvieši nav spējīgi patstāvīgi dzīvot savu valstī; ka latvietis var būt vien kalps; ka latviešiem jau nekā vērā ņemama nav; ka latvieši vispār ir sīka un zaglīga tautiņa, kas dzīvo kokos un ēd sēnes. Kāds labums no latvietības? Tā vispār ir tik aizvēsturiska un smieklīga – tūdaliņi, bāleliņi, prievītes… Šobrīd Krievijas ietekmes aģenti izmanto krizi, lai dažādu Latvijas darboņu kritizēšanu vērstu pašas valsts nonievāšanā: ko labu tā neatkarība un brīvība divdesmit gados devusi; kaut tā draņķa valstele izputētu; vienīgais, kas palicis, braukt uz Īriju.

Un ko dara “Vienotība”? Pašā propagandas video sākumā pasludina, ka mēs piederam kam citam, nevis esam brīvi un neatkarīgi, nevis piederam paši sev. Varētu iebilst, ka krievu okupācijas laikā Latvija taču arī piederēja kam citam un tā bija dzīves īstenība. Bet “Vienotība” pasludina to kā negrozāmu aksiomu un pat vēlamu stāvokli.

Seko dižošanās pāva spalvām: “Mēs Eiropā esam pratuši izbeigt savstarpējos karus..” Eiropā kaŗus izbeidza un brīvību no Ļaunuma imperijas nosargāja amerikāņi. Ja ko pratuši Eiropas līberāļi, tad taisīt eiropiešu tautas par gļēvu bezgribas pūli, kas sevi neaizsargā pat nāves briesmās.

Un tad jau parastie migrantu sūknētāju meli: “Bēg no kara — uz Eiropu.” No kaŗa bēg uz pirmo drošo patvēruma vietu — savas valsts territorijā vai kaimiņos. Nevis cauri nez cik drošām zemēm uz iecerēto apmešanās vietu. Uz Eiropu nebēg no kaŗa, uz Eiropu dodas pēc treknākas dzīves. Uz pamattautas rēķina.

Tad vēlreiz propaganda par vienoto, nedalāmo Eiropu, kuŗā ir dienvidi, rietumi un mēs, bet nav nedz eiropiešu tautu, nedz šo tautu valstu, nedz tautu un valstu robežu.

“..mūsu draugi lūdz palīdzēt.” Draugi nelūdz izdarīt pašnāvību. Tie nav draugi, kas to lūdz. Palīdzību saviem kalpiem Latvijā lūdz “Vienotības” saimnieki.

Tad kopš ES iestāšanās kampaņas parastā baidīšana ar Krieviju — dariet, kā mēs jums sakām, citādi atgriezīsies Džonss krievi. It kā ES būtu tas pats, kas NATO. It kā pat Latvijas vēstnieks NATO Indulis Bērziņš, kuŗš nekad nav izcēlies ar nācionālismu, neatzītu, ka nav saņemti signāli par NATO iesaistes valstu samazināšanu mūsu drošības garantēšanā, ja Latvija neuzņems nelegālus imigrantus. It kā NATO apņēmība aizstāvēt Latviju būtu atkarīga no padošanās imigrantu iebrukumam, nevis Latvijas ieguldījuma savā un NATO aizsardzībā. It kā latvieši nemaz nebūtu spējīgi aizsargāt sevi.

Nākamais arguments atkal ir atkarības sabiedrības arguments — lauksaimnieki saņem naudu no ES (protams, šī nauda ir citiem atkal atņemta, bet to labāk neminēt), tāpēc neuzdrošinieties pīkstēt pretī, citādi… Citādi tāpat kā ar Rīgas domi: mīļie budžetnieki, padomājiet, kas būs, ja nebalsosit par Nilu; kas būs, ja neiesit uz Rīgas domes atbalsta mītiņu…

Un nobeigumā tas, kam būtu jābūt trumpja cirtienam, bet ir tik novadējies ūdentiņš: latvieši arī bija bēgļi! Jā, latvieši bija bēgļi. >90% bēga uz Vāciju, daži tūkstoši uz Zviedriju. Tāpat kā Sīrijas bēgļi uz kaimiņvalstīm: Turciju, Irāku, Jordāniju, Libānu. Bet, kad latvieši devās uz Ameriku, Angliju, Austrāliju un citur, tā vairs nebija bēgšana, jo Vācijā 1947.g. nekaŗoja un latviešus nevajāja. Tāpat tie, kas šobrīd dodas prom no Turcijas, kur nekaŗo un viņus nevajā, uz Grieķiju, nav nekādi bēgļi, par turpmāko maršrutu nemaz nerunājot.

Turklāt ir izšķirīga starpība starp latviešiem un tiem, kas šobrīd iebrūk Eiropā. Pirmkārt, latvieši uz Ameriku, Angliju, Austrāliju un citur devās legāli, ievērojot uzņēmējvalsts iebraukšanas kārtību un likumus. Otrkārt, latvieši devās uz savas, Rietumu kultūras zemēm. Treškārt, latvieši devās tādā skaitā, kas nekādi nespēja apdraudēt uzņēmējvalstu pamattautas. Ceturtkārt, latvieši mītnes zemēs strādāja un iekļāvās to sabiedrībā. Azijas un Afrikas imigranti šobrīd ierodas Eiropas valstīs nelegāli, uzspļaujot vietējiem likumiem. Viņi ierodas citas, svešas kultūras zemēs — taču ne iekļauties tajās, bet pakļaut. Un ierodas tādā skaitā, ka runa nav par vienkāršu nelegālu imigrāciju, bet iebrukumu, kas, turpinoties pašreizējā apmērā, iznīcinās eiropiešu tautas.

Un “Vienotība” ir iebrucēju pusē — pret savu tautu.

Tautieši, “Svēto nometne” ir tikai romāns, vai ne? Tikai romāns, vai ne?? Tautieši???

Advertisements
Publicēts Uncategorized. Birkas: , . 9 Comments »

9 Atbildes to ““Vienotības” sveštautiešu ievešanas un atkarības propaganda”

 1. nulle Says:

  Jūs lamājat vienotību, bet par ko citu tad iesakāt balsot? ZZS ir lemberga sulaiņi. SC ir putinisti. Bet NA ir KREISIE nacionālpopulisti. Kādi vēl varianti atliek?

  • Ritvars Says:

   Lūdzu, mans ieteikums: https://ritvars.wordpress.com/2011/09/13/par-ko-balsot/

  • arī zemessargs Says:

   Par kreisumu strīdīgi, par populistiem nepiekrītu. NA konsekventi pilda apsolīto.

  • Sandis Says:

   Tā ir fundamentāla kļūda uzskatīt, ka visi šie grupējumi – ZZS, SC, Vienotība, NA, vai kā vēl viņi sevi dēvē, ir partijas Rietumu demokrātijas izpratnē, ar kaut kādu savu ideoloģiju. Realitātē tas ir viens mafiozs grupējums, kas imitē demokrātiju, daudzpartiju sistēmu tikai lai saglabātu savu varu. Faktiski starp Vienotību vai SC atšķirības nav nekādas. Nu piemēram uzskatīt, ka SC ir putinisti. Tas ir iegājies šablons. SC nav lielāki putinisti par Vienotību vai NA. Piemēru? Atcerēsimies bēdīgi slavenās termiņuzturēšanās atļaujas, kas ļāvušas veselam baram ar Kremli saistītu Krievijas korumpantu apmesties Latvijā un šeit legalizēt savus Krievijā noziedzīgi iegūtos līdzekļus. Zīmīgi, ka aktīvākie šīs sistēmas atbalstītāji un andelmaņi ir tieši Vienotība un NA. Šī sistēma – feodālā oligarhija, ir jādemontē pilnībā.

   • Austras koks (@Austras_koks) Says:

    Sandi, varbūt beidzam liet?! NA bija vienīgie, kas cīnīja pret TUA un bija par pilnīgu to izbeigšanu. Kompromisa rezultātā tika panākts, ka iemaksu slieksnis palielinās un vēl dažas apgrūtinošas lietas tiek ieviestas. Nav ideāls rezultāts, bet faktiski rezultāts sasniegts par 90%, jo TUA izsniegšana faktiski apstājusies. Un nopelns takā ir tikai un vienīgi NA.

 2. Latons Says:

  Jāpiekrīt, ka salīdzināšana ar latviešu bēgļiem šķiet ļoti virspusēja, sīkāk nemaz neiedziļinoties, kā tad tiem latviešu bēgļiem pēckaŗa Eiropā patiesībā klājās, tādēļ vismaz šī tīmekļa žurnāla lasītājiem gribētos piedāvāt fragmentus no Egila Līcīša raksta:

  „Latvijas cilvēku masas nonāca Vācijā – bēgļu, filtrācijas, darba nometnēs, Zviedrijā – karantīnā. Neviens neatvēlēja pat pieticīgus uzturlīdzekļus. Līdzpaņemtās mātesmeitu godu drēbītes, vērtslietas melnajā andelē mainīja īpašniekus – pretī dabūja maizes klaipu vai kādu kaparnaudas gabalu. Viens atmiņu stāsts no darba lēģera – tēvs gāja mežizstrādē, māte piepelnījās šujot, labojot sabiedroto virsnieku formastērpus. Nometnēs latvieši mita piecus un vairāk gadus, un bija dzīve ar ļoti cietu garozu, kamēr viņus neatlasīja karadarbībā mazāk cietušās aizokeāna zemēs vai Anglijā. Uzņemšanai bija noteikumi. Dažviet “ielūdza” tikai vieniniekus, pārsvarā darbspējīgos vīriešus, Amerikā vajadzēja sagādāt galvotājus, kas izsauktās personas pirmajā laikā nodrošinātu ar iztiku. (..) Vēlāk mītnes vietās pašiem bija jārūpējas par pamatu zem kājām, pašmācībā jāapgūst valoda, jāmeklē darbavieta, jākārto komunālie jautājumi – ar dievpalīgu.(..) Te citēšu lasītājas Dainas Kaprāles vēstuli, kurā viņa raksta, ka operas premjers Mariss Vētra lāpstojis ostā sāli, bet dramaturgs Mārtiņš Zīverts kļuvis par ratiņstūmēju stacijā. Augstu izglītotie sāka kā ogļrači, malcienas strādnieki, apkopēji.”

 3. Osis Says:

  Ritvar, es taču teicu, ka tā būs. Tu strīdējies. 🙂 Eiropas civilizācija noriet, mēs esam tās daļa, kas noriet līdz ar to. Īpaši skumji, protams, tas ir tādēļ, ka tikai nesen mums bija iespēja atkalapvienoties ar pārējo Eiropu, bet nu ir tā, kā ir. Savienība ar Višegradas valstīm varētu paildzināt agoniju, ceru, ka valdība to izmantos. Ilgtermiņā izredžu nav.

  • Jānis Says:

   Nu ko jūs te elšat un pūšat? Kopš kuŗa laika Eiropas civilizācija ir sociālkomunisms(aka welfare), kas piedzīvo agoniju un dēļ kuŗa visi Āfrikas pabērni dodas uz Eiropu?
   Bloga autors arī pacenties savā panikā uzdrukāt 5 rakstus kas ir par vienu un to pašu. Ko var malt – tak kam ir skaidrs, tas visu saprot.
   Labāk raudzīties uz visu to ka tā ir lemts. Vienkārši kaut vai tāpēc, ka tās ir sociālkomunisma attīstības fāzes. Latviešiem šis paies secen(ja salīdzina ar WW2, kur 1/3 tautas no Latvijas pazuda – vai nu tika iznīcināta vai devās prom bēgļu gaitās), jo viss smagums atnāks rietumiem, jo viņiem tagad būs kārta izbaudīt okupāciju un to postu, ko izbaudīja Austrumi, jo viņiem līdz pat šim brīdim nav skaidrs kas tas ir bijis priekš citiem. Ir skaidrs, ka NATO viens pats nav garantija nekam, ja NATO lielvalstī Eiropā Vācijā pie vaŗas ir migrantu un Putina mīle un ja ASV pie vaŗas ir cilvēks kas vēlas palikt vēsturē kā miera nesējs, izvedot ASV kaŗaspēku no visurienes kur vien iespējams – un aiz sevis atstājot haosa tukšumu, pat neskatoties uz to ka Krievijā pie vaŗas ir cilvēks, kas vēlas kaŗot… Kas attiecas uz musulmaņu migrantiem, tad tiem nav pacietības un gan jau ka pēc pāris gadiem ES būs savas ISIL teritorijas – neviens nefiltrē tos bēgļus un nāk visi – arī tādi, kas karojuši un galvas griezuši. Latvijā viņu skaits nemaz nebūs tik liels, kad šie sāks plosīties rietumos, tā ka varēs ātri visus nolikvidēt un miers – arī tos latviešus, kas būs pieņēmuši islamu.

   Nākotne nav vienmērīgs progress – tā ir kā viļņi, ko rada laika rats. Tak burtiski 100 gadus atpakaļ Eiropa bija neiecietīgu tautu dzīvesvieta, kas savā starpā nesatika un cik tad ilgi šis multi-kulti eksperiments notiek? Kad viss aizies pa pieskari un nāksies visu būvēt par jaunu, tad diez vai kādam prātā būs atkal eksperimentēt ar komunismu un sociālismu, bet varu prognozēt tikai to, ka beigu beigās gan jau ka notiks genocīds – ar visu svešo ravēšanu, balstoties uz jaunākajām tehnoloģijām – nosakot svešos pēc DNS un arī ar datoriem nolasot domas tiem, kuriem domāšana ir agresīva un melīga pret pārējo sabiedrību. Ar lielu satraukumu raugos uz jaunām totalitāru sabiedrību iespējām, ko nodrošina modernās tehnoloģijas – mums visiem par laimi musulmaņiem tehnoloģijas ir haram un tāpēc šie tās neizmantos, bet nākotnes totalitārajiem tehnoloģiskajiem cilvēkiem var rasties prātā doma paravēt veselas tautas lai tiktu vaļā no draudiem nākotnē.
   Un paraugieties uz visu šo no cita skatu punkta – lai uzbūvētu jaunu un taisnīgu pasaules uzbūvi, ASV ir jāsabrūk, Ķīnas tūkstošgadu imperiālismam tāpat, Turkiem un citiem ir jāsaņem pēc nopelniem par genocīdu un tā noliegšanu – tas pats attiecas uz arābiem, Rietumiem arī ir jāzaudē savu ietekmi, krieviem, islamam, kristietībai un sociālismam-komunismam(ko mūsdienās dēvē par liberālismu) ir jāiznīkst un nedomāju, ka ir kāda vienkāršāka un nesāpīgāka iespēja kā tam notikt, kā vien tā, ka viņi visi ieķeras cits citam rīklēs un sāk viens otru grauzt nost. Tas viss prasīs asiņu jūŗas un labāk latviešiem nebūt kārtējo reizi idiotiem un nelīst pa vidu, bet labāk izdzīvot līdz beigām un piekārtot, novācot krāsmatas un aprokot līķus. Priekš kam jums vispār satraukties – satraucieties par savu ģimeni, audziniet bērnus – viņi būs tie, kam būs jātiek galā – tas kas notiek tagad ir tā kā tam jānotiek – iesildīšanās pirms nopietnākām lietām.

   • Karl Says:

    Tas būtu pats labākais,noskatīties no malas un nejaukties pa vidu.Tik mūsu politiķi bāžas visur un lien,kur viņus neviens nesauc.


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: