140 vārdu: kas notiek Eiropā


Tas, kas notiek Eiropā, ir pavisam vienkārša lieta. Proti, trešā pasaule aptvērusi, ka prātu izkūkojuši bagāti muļķi Eiropā nojaukuši savas mājas žogu, tur vaļā mājas durvis, un ļauj nākt iekšā kuŗam katram nelūgtam viesim. Pat ne viesim, jo ļauj iebr[a]ucējiem ievākties uz palikšanu, turklāt vēl ēdina un dod naudu. Tieši tāpēc simti tūkstošu jau ieradušies, miljoni ir ceļā un desmiti miljonu pošas. Jo cilvēks reaģē uz dzinuļiem. Satriecoša savā simbolismā ir necila “Reuters” ziņu aģentūras 15.septembŗa ziņa no Edirnes pilsētas pašā Turcijas ziemeļrietumu (Eiropas) stūrī, kur 27 gadu vecs migrants izsakās:

Mēs nevaram dabūt darba te. Mēs esam dzirdējuši, ka lietas ir daudz labākas Eiropā, ka viss ir par brīvu.

Nevis, ka Turcijā kaŗotu vai viņu vajātu, bet — Eiropā ir labāk. Tāpēc gribot negribot uzmācas baigs jautājums: tautieši, “Svēto nometne” ir tikai romāns, vai ne? Tikai romāns, vai ne?? Tautieši???

Advertisements
Publicēts Uncategorized. Birkas: . 2 Comments »

2 Atbildes to “140 vārdu: kas notiek Eiropā”

  1. Andris Says:

    Eh, Ritvar, redzi, bet neredzi. Vai tiem bēgļiem Turcijā šovasar masveidā ausis salabojuši, ka viņi tikai tagad sākuši “dzirdēt”? Kāds viņiem šovasar pateica un droši vien stingri ieteica ne tikai uz Europu doties, bet arī no Turcijas lasīties prom. Turklāt ar ceļa naudu. Bet par jeņķu okupētās Europas centrālās valsts stulbumu taisnība. Tikai stulbums nav lielie pabalsti, bet stulbums ir lielai nācijai atļauties būt okupētai. Tiesa, ne jau mums pirmo akmeni mest, mēs paši ar vēstniecības smadzenēm iztiekam. Fričiem vismaz vēl kaut cik liels korp kapitāls, kuram pašam savas intereses mazliet ir…

    • Anonīms Says:

      tavs runāt ļoti nesakarīgi


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: