Vecrīga—Vecāķi—Teika


Izdomāju ceļā no darba uz mājām iegriezties Vecāķos. Jāatzīst, vairs nemaz nebija tik silts kā pusdienlaikā, un saulei priekšā vilkās plīvurs. Svarīgākais jaunums: veloceliņš aizvilkts pāri Vecmīlgrāvja dzelzceļa pārbrauktuvei līdz Vecāķu prospekta krustojumam ar Atlantijas ielu, kur tas pāriet Vecdaugavas un Vecāķu ietvēs. Un tām ietvēm uztaisītas uzbrauktuves apmalēs, un sadrupušākās vietās ieklāts jauns asfalts. Tā ka tagad līdz Vecāķiem var tikt, brauktuves neizmantojot. Biju rēķinājies ar stundu, bet, īpaši nesparojot, tiku līdz jūŗai 50′.

Varētu ielikt pāris foto. Pirmkārt, strītbols. Vēlāk esmu ievērojis arī dažās citās ielās, tomēr Vēlavu iela man ir pirmā un ikoniskākā vieta, kur grozabumbas laukums ir iela:

IMG_20150812_183035[1]

Otrkārt, žēl, ka tik skaista ēka kā Pludmales un Mazsalacas ielas stūrī gadiem ir un paliek grausts. Varbūt kāds vecāķnieks zina, kas par lietu?

IMG_20150812_184429[1]

Pataustīju ūdeni. Slapjš. Tomēr silts. Taču uzkavēties nevarēja, jo, atskatījies Rīgas virzienā, ieraudzīju, ka plīvurs savilcies par negaisa mākoni. Laidos mājup, sacenzdamies ar lietu. Bez vaļībām. Starp Jaunmīlgrāvi un Sarkandaugavu tomēr sāka līt. Par laimi, dabūju tikai mākoņa maliņas. 18km 36′, tā ka caurmēra ātrums 30km/h. Nav slikti.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: