Autoskola: teorija pabeigta


Autoskolas teorijas mācības nu galā. Pēdējais, kas bija — oficiālais CSDD eksāmentests. Salīdzinot ar iekšējo autoskolas testu, kur drīkstēja kļūdīties 2 jautājumos no 60, tāda paša satura eksāmens ar vienīgo atšķirību, ka kļūdīties drīkst 3 jautājumos no 30. Tas vedināja domāt, ka būs viegli.

Tūlīt pēc nokārtotā pašas autoskolas eksāmena CSDD e-pakalpojumos pieteicos tuvākai iespējamai dienai. Pēc pieteikšanās mani ekrānā brīdināja, lai ierodos Bauskas ielā stundu priekš eksāmena sākuma. Gatavojoties atkārtoju testu CSDD mājaslapā, līdz sekmes mani apmierināja (0…2 kļūdas). Bauskas ielā, paldies “Rīgas satiksmei”, ierados ~45′ priekš eksāmena sākuma. Kad samaksāju 8,88Ls, mani raidīja gaidīt pie eksāmenu zāles. Gaidot vēl pārlasīju mācību konspektus.

Sauca pa vienam iekšā, ņēma labā rādītājpirksta nospiedumu un sēdināja datora. Uzskatāmi bija redzams, ka iespēja kārtot eksāmenu krievu valodā domāta ne ārzemnieku apkalpošanai (kam arī pietiktu, piemēram, ar ES valstu valodām), bet kolonistu ērtībām un nostiprina okupācijas sekas.

No galda bija jānovāc visas mantas, jāizslēdz kabatas tālruņi. Pati padarīšana visai lēnīga, jo katrreiz bija jāsagaida pēdējais — kamēr iesaukts iekšā un apsēdināts, kamēr izskatījis paraugjautājumus un, galvenais, kamēr atbildējis visus eksāmena jautājumus. Kad pēdējais bija galā, visiem parādīja iznākumu. Es 10′ biju atbildējis visu pareizi.

Tā ka nu atlicis tikai viens, tak svarīgākais: braukt, braukt un braukt, kamēr iemācīšos braukt. Ceru, pagūšu teorijas eksāmena viena gada derīguma laikā.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: