Autoskola Lāčplēša dienā


Pirmo reizi pēc ilgiem gadiem vienīgais publiskais Lāčplēša dienas sarīkojums, kur piedalījos, bija svecīšu izlikšana Brāļu kapos. Aizbraucu kopā ar sešgadnieku, priekš tam pēc viņa lūguma izstaigājuši vecos dzelzceļa atzarus pie VID kluča. Dēls tik cītīgi pievērsās aizdegt svecītes, ka ne atraut. Īpašs paldies Dainim Locim un viņa rūķiem par pasaulē labākajiem gaļas pīrādziņiem — jau vairāk nekā divdesmit gadu. Par laimi, svecīšu krājumi atšķirībā no naftas tomēr izsīkst, un es jau trinos traukties mājup.

Trinos, jo bija jāpagūst uz autoskolu. Jā, Ritvars, kuŗš šosezon nominies 4000+ km ar riteni, pošas autoskolā. Jo jūt, ka ģimenes vajadzībām varētu noderēt. Esmu izraudzījies DBS. Jo Atis Jansons “Latvijas Avīzē” tik sakarīgi raksta, ka man pat bez auto interesanti. Un šovakar bija pirmā nodarbība. Grupā esam pieci, pasniedzējs Indulis Rukuts. Pagūglēju — visu cieņu! Bet, ja kādam šī ieraksta lasītājam ir vēl kāda atsauksme, labprāt uzklausīšu. Pirmie iespaidi:

  • lielā mērā jūtos atkal kā augstskolā. Ir gan lielāka mācīšanās jēgas sajēga nekā tad, kad biju divreiz jaunāks. Kā ar pašu iemācīšanos, pāragri spriest;
  • padarīšanai, izskatās, vajadzēs vairāk laika un naudas, nekā bija šķitis;
  • padarīšana pārrēgulēta līdz marasmam — normāla kārtība būtu, ka vienkārši tiek pārbaudīta cilvēka autobraukšanas māka un viņa suņa darīšana, kā tas līdz tādai ticis. Bet te — par kursantiem jāziņo CSDD, CSDD pārbauda nodarbības un to apmeklēšanu, nākamgad vispār novērošanas kameras klasēs būs. Kas tas viss par idiotismu?? Ož pēc amatu pastāvēšanas attaisnošanas un kabatas tūcināšanas.
Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: