Kāpēc Kremļa roka Latvijā bužina kaķus, nevis šķērž vēderus


Aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis par jaunāko Krievijas iebrukumu Ukrainā paziņojis:

Neraugoties uz pēdējo stundu notikumiem, apliecinu, ka Latvijai tiešu militāru draudu līmenis joprojām ir zems.

Pilnīgi piekrītu. Kremļa roka Latvijā šobrīd bužina kaķus, nevis šķērž vēderu Rīgas domes deputātam, kuŗš pretojies Latvijas karoga noņemšanai no domes ēkas. Vai tas nozīmē, ka pie mums viss ir mīksti un pūkaini? Nē. Bet pagaidām bužina kaķus. Attur daži apstākļi:

  1. Kremlis cer varu sagrābt mierīgā ceļā — vēlēšanās un valdības veidošanā. Nevairoties arī iebiedēšanas;
  2. Kremlis pašlaik aizņemts Ukrainā;
  3. Kremlis nav drošs par iespējamu Latvijas un sabiedroto pretošanos.

Tāpēc līdz vēlēšanām tiešu militāru draudu nebūs. Saistībā ar Ukrainu Latvija var būt apdraudēta, ja:

  1. Kremlis Ukrainā uzvarēs;
  2. Kremlis Ukrainā zaudēs.

Pirmā variantā tā būs imperiālisma uzvaras gājiena turpināšana, otrā — dzīšanās pēc revanša (ja vien pietiks vēl spēka, protams).

Kāpēc tieši Latvijā? Jo Latvija pārpilna ar 5.kolonnu un tāpēc visvieglāk ievainojama. 37% iedzīvotāju mājās runā krieviski. No tiem gandrīz visi atbalsta Kremļa polītiku, vēlēšanās balso par Putina meitaspartiju un nobalsošanā 96,5% par krievu valsts valodu. Līdz pat tādam absurdam, ka Latvijas dienvidaustrumos nav dzirdējuši par cūku mēri, kas turpat plosās, jo skatās Krievijas TV — un Krievijas TV par to neziņo. Lai pateicamies Tautas frontes –  “Latvijas ceļa” – Tautas partijas – “Vienotības” etnopolītikai, kas kopš neatkarības atjaunošanas allaž bijusi legālizēt un nostiprināt okupācijas sekas, nevis darīt Latviju latviskāku, tātad arī drošāku. No visām pasaules valstīm vienīgi Baltkrievija pārkrievota vēl vairāk, taču tajā jau ir Kremlim lojāls valdnieks. Latvija ir dabisks nākamais Kremļa agresijas mērķis pēc Ukrainas.

Tikām būs arī skaidrs, cik stiprs trešais atturošais apstāklis. Ij tas, cik nopietni Latvija gatavojas sevi aizstāvēt, ij pēc sabiedroto rīcības Ukrainā varēs prognozēt to rīcību attiecībā uz Latviju.

Tāpēc, kamēr nav pavēlēts aktīvizēties citādi, Kremļa roka Latvijā bužina kaķus. Un veic priekšdarbus krievu pasaules ieviešanai pēc Ukrainas parauga:

  • skalo smadzenes ar Kremļa propagandu (būs par šo jāuzraksta ar);
  • izmanto pieejamo varu atkarības sabiedrības veidošanai — lai pilsoņi būtu iztikā atkarīgi no valsts (pašvaldības) un tāpēc izmantojami vartuŗu interesēs.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: