Kaŗā nav vietas polītkorektumam


Kaŗā svarīgi uzvarēt, nevis polītkorekti uzvesties. Ja reiz vīrieši caurmērā ir stiprāki, tad ir tikai labi un pareizi kaujas uzdevumus uzticēt viņiem, nevis dzimumu kvotas vai izrādīšanās pēc armijā paņemtām sievietēm. Tāpat ir tikai labi un pareizi, ka ukraiņi ieviesuši kā tāda, ko polītkorektuma priesteŗi zākātu par profilēšanu un diskriminēšanu pēc dzimuma, vecuma, pilsonības un dzīvesvietas. Konkrēti, Ukrainā aizliegts iebraukt:

  • vīriešu dzimuma 16…60 gadu veciem Krievijas pilsoņiem;
  • vīriešu dzimuma 16…60 gadu veciem Ukrainas pilsoņiem, kas dzīvo Krimā.

Savukārt 20…35 gadus vecas Ukrainas pilsones, kas dzīvo Krimā, Ukrainā laidīs tik kārtīgi izkratītas un pārbaudītas.

Arī latvieši nav kautrējušies pareizi izvēlēties. 1918.gada 18.novembrī latvieši pasludināja savu valsti. Pagaidu satversmi veidoja Tautas padomes polītiskā platforma, kura par valsts formu noteica republiku uz dēmokratiskiem pamatiem. Visai drīz kļuva skaidrs, ka miera un kārtības uzturēšanai jādibina aizsargu vienības. Dēmokratiskās republikas pagaidu valdība 1919.gada 20.martā izdeva noteikumus par aizsargu nodaļu dibināšanu pagastos. Tajos bija teikts:

No laukiem nemitējas pienākt ziņas par laupīšanām un zādzībām. Lai varētu pret šīm parādībām sekmīgi vest cīņu un lai vispārim radītu uz laukiem plašāku drošības un likumības pamatu, tad Pagaidu valdība nolēmusi iekārtot vietējus aizsardzības spēkus, uzliekot šķirām, kuras tagad no nedrošības uz laukiem visvairāk cieš, sevišķus aizsardzības pienākumus, [trekninājums mans — R.E.] un nosaka: ..

2. Aizsargu nodaļu ierīko un tās pienākumus izpilda pagastā dzīvojošie zemes īpašnieki, māju un muižu rentnieki, rūpnieki un tirgotāji. [trekninājums mans — R.E.] ..

Rīcība bija efektīva.

Šobrīd gan Latviju neapdraud komūnisti, bet krievu imperiālisti. Lai novērstu visādus nepatīkamus pārsteigumus un nodevību kā pārkrievotos Ukrainas apvidos šobrīd, der atcerēties, ka tādai pretvalstiskai rīcībai kā balsošana par valsts valodas statusu krievu valodai ir 0,993 liela pozitīva korrelācija (tātad faktiski līneāra saistība) ar balsstiesīgo pilsoņu runāšanu mājās krieviski (vēl vieni 2011.g. tautskaites dati, ko esmu ieguvis):

Krievu mājas valoda un PAR balsis 2012.g

Saistība ir tik cieša, ka var atļauties noteikt regresijas vienādojumu:

y = 0,9644x + 0,0005.

Ievietojot tajā x vērtību 0, var aplēst, kāda daļa no tiem, kas mājās parasti nerunā krieviski, tātad runā latviski (citas — ne latviešu vai krievu — valodas var atmest, jo tajās mājās runā <0,5% balsstiesīgo pilsoņu), atbalstījuši valsts valodas statusu krievu valodai. 0,0005. Tātad, no tiem, kas krieviski mājās nerunā, tikai 0,05% jeb 1/2000 atbalstījuši Latvijas pārkrievošanas priekšlikumu. Savukārt, ievietojot x vērtību 1, var aprēķināt, kā balsojuši krievi pēc mājas valodas. 0,9644+0,0005=0,9649. Tātad 96,5% no tiem, kas mājās runā krieviski, bijuši par Latvijas pārkrievošanu ierosinātā veidā. Jeb — otrādi — tikai 1/29…1/28 no krieviem pēc mājas valodas bijuši pret Latvijas pārkrievošanas priekšlikumu.

To apzinoties, augstāko Latvijas amatpersonu paziņojumi, ka:

Latvijai ir nozīmīgs katrs tās iedzīvotājs,

rāda vai nu priekšrokas došanu polītkorektumam, upurējot latviešu drošību, vai savu baiļu, gļēvuma un padošanās gatavības piesegšanu skaistiem vārdiem. Vienādi vai otrādi, secinājums tas pats: grūtā brīdī latvieši nevarēs paļauties uz ļumīgām, ļenganām ļerpatām pie valsts stūres, bet tikai uz savu pašorganizēšanos un pašaizsardzību.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: