Aija Stikāne: Lielbritanijā dzīvo tikai bērni


Priekš kāda laika rakstīju, kā “Latvijas Avīzes” ES propagandas ieliktnītis maldināja lasītājus par neseno Lielbritanijas plūdu cēloņiem un pasludināja, ka Lielbritanijā daudz upju iztek no okeana un ka tādas upes sauc par gravām. Taktiski noklusēju raksta autora vārdu. Bet nu vairs ne. Jo Aija Stikāne izcēlusies atkal:

Statistikas dati liecina, ka 2012. gadā sociālā dienesta redzeslokā Anglijā nonāca vairāk nekā 600 000 bērnu. Kaut gan skaitlis šķiet iespaidīgs, no kopējā bērnu skaita šajā valstī tas neveido pat 1%.

Mīļuprāt pieņemu, ka ar Angliju domāta visa valsts. Bet cik Anglijā pavisam bērnu? Ja 600 tūkstoši neveido pat 1%, tad bērnu kopskaits ir vairāk nekā 100 reižu lielāks par tiem 600 tūkstošiem jeb lielāks nekā 60 miljoni. Un cik vispār Lielbritanijā iedzīvotāju? 2012.gada vidū — 63,7 miljoni. Tātad Lielbritanijā, pēc Aijas Stikānes ziņām, dzīvo tikai bērni! Saprotu, sociālisti cenšas infantilizēt sabiedrību, lai pilsoņi būtu atkarīgi no valsts žēlastības, bet tomēr…

Kāda ticamība pēc šā var būt Stikānes rakstītam? Jo žēlāk, jo raksts tiešām par nopietnu lietu — ka britu bāriņtiesas pārvērstas ģimenes graušanas ierocī.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: