Kāpēc jābalso par Nācionālo apvienību


Nācionālās apvienības logo

Kāpēc sestdien jābalso par Nācionālo apvienību?

Pirmkārt, Nācionālo apvienība ir vienīgie, uz kuŗiem var paļauties, ka tiešām latviešu intereses aizstāvēs. NA deputāti tās nelokāmi aizstāvējuši līdzšinējā Saeimā un aizstāvēs arī nākamā.

Otrkārt, “Saskaņas centrs”. Apdomāsim, vai vēlamies pavērt ceļu Latvijas pārkrievošanas atsākšanai, ja SC pēc 20 gadu pārtraukuma atgriezīsies pie varas. Diemžēl, izņemot Nācionālo apvienību, visas citas latviešu partijas gatavas laist pie varas krievu imperiālistus, lai tik pašas varētu apmierināt savu alkatību un baudkāri. Balsosim par Nācionālo apvienību, un Latvija tiks pavilkta maķenīt tālāk no Kremļa. Sakarība ir vienkārša: jo vairāk balsu Nācionālai apvienībai, jo zemāka varbūtība “Saskaņas centra” tikšanai Latvijas Republikas valdībā.

Treškārt, īsi un skaidri — “Visu Latvijai!” ir vienīgā godīgā partija. Pat tāds visa latviskā nīdējs kā Aleksandrs Giļmans spiests to atzīt.

Advertisements

3 Atbildes to “Kāpēc jābalso par Nācionālo apvienību”

  1. Vārds Says:

    Par Giļmanu prasās norāde uz avotu

  2. ritvars Says:

    Paldies, taisnība. Pameklēju un atradu, ko biju domājis — skatīt atsauksmēs.

  3. reņģis (@slikts) Says:

    NS ir viena vārda partija (“latviskums”) divu pirkstu pierītēm. Lielākās Latvijas problēmas ir nevienlīdzība, bezdarbs, korupcija, zema izglītības kvalitāte, organizētā noziedzība u.c., un “latviskums” tās tieši nerisina. NS vienīgā stiprā puse ir izdabāšana nacionālistu patmīlībai, jo viņi novienkāršo Latvijas problēmu risināšanu līdz vienai domai: “ja vien visi citi būtu tik labi jeb patriotiski kā es, tad problēmas noteikti atrisinātos”. Nacionālisms liekas pievilcīgs cilvēkiem, kas nenovērtē pasaules sarežģītību un tāpēc izvēlas savus uzskatus komplektos — nacionālisma komplektu, libertārisma komplektu, komunisma komplektu utt. Īstenība ir pārāk kompleksa, lai kāda ideoloģija varētu būt tās atslēga.


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: